Jdi na obsah Jdi na menu
 


rizikové pracoviště??? leden 2011

další dárek byl vytvořen se zpoceným trikem, zaťatými zuby a modlitbou za odvar z makovic...

ale já se jen tak nevzdám, že... Přijde odpoledne kamarádka a pro její dcerku jsem chtěla udělat taky recy pixlu na pastelky a nechala jsem to na poseldní chvíli, že to mám hotový hned, až Jaroušek usne... hahaha... kdo má doma osmnáctiměsíčního "andílka", dá mi za pravdu, že se andílek dokáže v nejlepší chvíli proměnit v teroristu, že... no tak tady je tak trochu popis dnešního dopoledne :-))

 

telegraficky, jak se dnes má Jaroušek...

ráno vlítnul na záchod, na jeden zátah vymotal půl role hajzlpapíru - díky tomu novýmu držáku je to hračka... než se role dotočila, už popad tekutý mejdlo a pumpoval ho v chodbě na podlahu, pak po něm samozřejmě uklouz a utřel to do kalhot, v běhu serval ještě z věšáku ručník, aby měl dobrej výhled, zavěsil se na umyvadlo - to naštěstí vydrželo... no a pak už jen omyl ručky v záchodě a tím byla exkurze ukončena... vlastně ještě stihnul natrhnout včerejší magazím MFDnes, co tam mám rozečtenej.. :-)
a pokračoval do koupelny... tam nás čekala vyteklá pračka - jsem dala ke kombinéze, co si včera na bruslení kačka počůrala, moc prášku, tak byla pěna všude... a abych mohla naplnit i další pračku, naházel Jaroušek nějaké prádlo z koše do vany a pustil na to vodu - holt není nad předpírku, že...

pekla jsem mufiny, tak měl úkol dne - odnést do koše pytík od mouky... tak jdu zametat - myslela jsem, že je to úplně prázdný, no vytřepal z toho ještě na půl vdolku mouky... :-)

10.44 - právě mi málem způsobil infarkt... dovolila jsem si odskočit na záchod - po ranním útoku juniora na tuhle místnost jsem se tu radši zamkla... Jarin vyběh na chodbu a hulákal Kaaatoooo u schodů... branka byla zavřená... přestal hulákat, já vyběhnu na chodbu, brána dokořán a prcek nikde... tak rychle jsem ty schody ještě nevyběhla.. byl nahoře v patře až u dveří do ložnice... nechápu, jak to otevřel, nijak lehce to nejde...

to uz i dostal pres prsty dneska chudak nekolikrat - montoval se do trouby, kdyz jsem pekla, tocil vsechny knofliky na sporaku jako o zavod... pak chtel hrat hazenou a misto branky slouzil muj monitor - o tom, ze se snazil pilne pracovat s mysi a klavesnici, to ani nemluvim... a ze mi preprogramoval v nestrezenym okamziku pracku a diky tomu se to pradlo nevyzdimalo, na to jsem taky prisla az kdyz jsem to chtela dat do susicky :-))
nakonec mi dotahnul do kuchyne smetak, asi abych zametla ty rozdrobeny piskoty, do toho rozhazel vsechny svoje naucny knihy a skoncil tim, ze si narazil na hlavu krabici, ze ktery ma "knihovnu" - tak se dneska opravdu nenudim :-)

11.00 - pokus o uspání mazánka...
11.42 - píšu, že junior konečně spí a já si jdu udělat kafe
11.52 - Jarouš vstává...

 

pak už jen pár drobností, co si vyžádaly můj rychlý zásah (si připadám jak člen útvaru rychlého nasazení někdy...) donesl si z lednice jogurt - to už jsem si připravovala pixlu, že budu jako pracovat... a ten jogurt otevřel nad hromadou svých hraček... byla jsem ale rychlejší než jogurt pomalu se valící z kelímku...

a jak jsem nakonec tu pixlu spáchala???

mazánek si na hlavu narazil tu svoji krabici od knih, a s voláním HOOOOU HOUPY HOOOU mi skočil na nohu a chtěl houpat... no tak jsem houpala, fotila, pixlu tvořila... :-))

 

aaaa, právě mi vmanévroval do kuchyně zablácený kočárek a dělá inventuru v tašce... našel kapesníky - roztrhal a rovnoměrně rozmístil po podlaze, pak rukavice - asi uklidil do koše a nakonec sušenky... je chvilku ticho, tak si asi dal svačinku :-))

 

hezký den a víkend :-))

 

tak a je pixla hotová... :-) uffffff......

 

mluvící krabice - HOOOOU HOOOOU HOUPY HOOOOU....

né absyte věřili těm sprostým pomluvám, já přece jsem ten nejhodnější chlapeček na světě :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář